Vrije tijd > Sport > Sporten in onze centra

SPORTEN IN ONZE CENTRA




OVERZICHT BEOEFENDE SPORTEN SPC HOF TER STRAETEN


NAAM VERENIGING MAILADRES WEBSITE
VBC Varsenare bestuur@varsenarebadmintonclub.be www.varsenarebadmintonclub.be
The Shuttles the.shuttles@hotmail.com /
De Meppers katrien.buyckx@telenet.be /
Carina Minnebo BBB carina.minnebo@gmail.com www.carinagym.weebly.com
Dansgroep Marina marinacosgrove@yahoo.com /
Dansclub Varya info@dansclubvarya.be www.dansclubvarya.be
Dansplatoo i.s.m. Fedes - Hiphop info@kavvvfedes.be www.fedes.be
Dansplatoo i.s.m. Fedes - Jazz info@kavvvfedes.be www.fedes.be
Dansclub Varya - Lablast info@dansclubvarya.be www.dansclubvarya.be
Judoclub Varsenare dany.declerck@telenet.be www.judoclubvarsenare.be
Seigyo Kroyu Karate barthuys82@gmail.com www.seigyo.be
Sportdienst - Verhuur minivoetbal sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Sportdienst - verhuur squash sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Sportdienst - Tai Chi sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Sportdienst - Turnen 50+ sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Vlaamse Voetbalbond - minivoetbalcompetitie kernjava@gmail.com /
Shahraza Dance Company - Oriëntaalse dans - Zumba shahrazad_ana@hotmail.com www.shahrazad-dancecompany.be
Fit Food House Pilatus els@fitfoodhouse.be /
Gezinsbond Varsenar - Tai Chi - Yoga brigitte.vandenbriele.be@gmail.com www.gezinsbondvarsenare.be
Turnclub Varsenare info@turnclubvarsenare.be www.turnclubvarsenare.be
Slovo Volley Brugge-Varsenare slovo@volleybrugge.be www.slovobrugge.be
Rakkers Varsenare - Wandelvoetbal luc.mazyn@telenet.be /
ZVC Cercle Brugge - G-zaalvoetbal glenn.vanderhaegen@hotmail.com /
Davos Inc vzw - Zumba P martin.blomme@skynet.be www.davosinc.be

OVERZICHT BEOEFENDE SPORTEN VRIJETIJDSCENTRUM JABBEKE


NAAM VERENIGING MAILADRES WEBSITE
Beweginsschool Fedes vzw info@kavvvfedes.be www.fedes.be
Sportdienst - verhuur boltra @.be www.jabbeke.be
Crossfit Jabbeke elke@binksbase.be www.crossfitjabbeke.com
Dansplatoo i.s.m. Fedes - Ballet info@kavvvfedes.be www.fedes.be
Dansplatoo i.s.m. Fedes - Jazz info@kavvvfedes.be www.fedes.be
Dansclub Varya - Lablast info@dansclubvarya.be www.dansclubvarya.be
Kickx 'n Moves - Dans info@kickxnmoves.be www.kickxnmoves.be
Kickx 'n Moves - Ballet info@kickxnmoves.be www.kickxnmoves.be
Sportdienst - Fitness sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Sportdienst - fitnessbegeleiding sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Golden Wings - Indoor vliegen Erik.DeMeersman@tpvision.be www.goldenwings.be
Sportdienst - verhuur minivoetbal sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Sportdienst - verhuur spinning sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Voetbal Vlaanderen - minivoetbalcompetitie kernjava@gmail.com /
TTC El Pozo hans.dhoore@gmail.com /
TC Logan gaellevermaut@msn.be www.tclogan.be
TC Ter Straeten tcterstraeten@gmail.com www.tcterstraeten.be
Sportdienst - verhuur tennis sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Sportdienst - Turnen 50+ sportdienst@jabbeke.be www.jabbeke.be
Volleybalclub De Passeurs ria.vanpoucke9@gmail.com /
Volleybalclub Volva pierre.lhoest@telenet2.be #
Soccerfun vzw info@soccerfun.be www.soccerfun.be